Welcome

Zegarek dla podróżnika i sportowca

Odmierzanie czasu jest właściwie rzeczą konieczną. Plan dnia mniej lub bardziej ściśle podlega przecież określonym godzinom. I mimo że „szczęśliwi czasu nie liczą”, na co dzień warto jednak posiadać niezawodny zegarek, który będzie odmierzał czas bezproblemowo, będzie wygodny w użyciu i… wytrzymały. Ta ostatnia cecha czasomierza szczególnie ważna jest podczas podróży, a także podczas uprawiania sportów.

SPORTOWA ELEGANCJA

To że zegarek znakomicie sprawdza się w ekstremalnych warunkach podczas uprawiania sportu czy podróży, nie oznacza, że jest pozbawiony walorów estetycznych. Najlepszym przykładem takich zegarków – łączących w sobie elegancję i wytrzymałość są czasomierze Longines Conquest V.H.P. Jak wszystkie modele zegarków tej szwajcarskiej firmy, także i te pochodzące z kolekcji sportowej zachwycają dopracowanym wyglądem. Design poszczególnych modeli Longines Conquest V.H.P. zachwyci zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Mimo dużej wytrzymałości czasomierze są nadal subtelne. Mają one albo w wytrzymałą bransoletę ze stali nierdzewnej, albo gumowy pasek ze wzmocnionymi zapięciami .

NIEZASTĄPIONE WALORY TECHNICZNE

Firma Longines słynie z tego tego, że jest partnerem i sponsorem wielu imprez sportowych na całym świecie (m.in. zawodów konnych), a wśród ambasadorów tej marki znajdują się sportowcy reprezentujący różne dyscypliny. Zegarki Longines Conquest V.H.P. są skonstruowane tak, by miały dużą wytrzymałość: mają szafirowe odporne na zarysowania szkło i wodoszczelność nawet do 5 barów. Dodatkowo modele Longines Conquest V.H.P., jako zegarki przeznaczone także dla podróżników, ułatwiają zmianę stref  czasowych – albo ręcznie, albo z wykorzystaniem impulsów świetlnych emitowanych przez smartfon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *